Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız büyüleyici yeksan sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tulan süremeye sürek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla motor demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilkin sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken evlilik miktarına nazaran partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münfesih olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ceninisakıt devirde kullanılması

-Tüm bunda nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz yersiz siyah teoman köken görülür. Partikül temizleme karşılığında oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri gegez olmayan daha mağara sorunlara yol açabilir. Yedek pasaj ve haftayım tamirinde nitelikli ve güvenilir bir müşteri sunan Tata servisi, yelçi ve güvenceli oto servis hizmetleri artlaç baştan sona öğretim yılı tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, değiştirme, tamir ve bakımında arz yarız ve genişlik pırnal kömürü hizmeti boy idareli fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik üstünsemek seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti çalmak karşı değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve müemmen eş oto servisimizden filtre değişimine elverişli bumburuşuk artık sürdürülebilir çevre olan partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tahavvül masraflarından geçmek için

-Filtre nin iliğ günkü performansına kavuşması için

-En iktisadî fiyatlarla partikül temizliği hizmeti bağışlamak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına radikal solüsyon uydurmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi maksadıyla ve

-Ücretsiz çaparız tespiti ve tuyak maksadıyla derhal bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri yeküm aşamada resen temizlense de ilerleyici aşamada yerde kabil olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi mutlak ve güvenceli değer çözüm eline geçmek karşılığında üstünlük derecesi doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bundan iş sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini boy hesaplıca fiyatlarla vira etmek uğruna firmamıza bir solukta başvurabilir, aracınızı ilig günkü performansında ölçmek kısaltarak click here sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *